Niemcy, denar, początek XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar, początek XI w.

Niemcy, denar, początek XI w.

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 20:52:40
145993
Opis: Niemcy - Frankonia, denar, początek XI w., Krzyż z kulkami w kątach / Kapliczka z kulką wewnątrz
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 20 mm, 0.97 g, gięty

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 102

1)  36 zł
2)  34 zł