Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 257-258

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 20:47:40
148320
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Salonina (żona Galiena), antoninian, 257-258, Lugdunum, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, SALONINA AVG; Rw: Felicitas siedząca na tronie w lewo, tzymająca kaduceusz i róg obfitości, FELICITAS PVBLICA
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 2.50 g, patyna
Literatura: RIC 6

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 70

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  50 zł
5)  48 zł