Rzym Kolonialny, drachma, 208-209

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 20:44:40
148317
Opis: Rzym Kolonialny - Kapadocja - Septymiusz Sewer 193-211, drachma, 208-209, Kaisareia, Aw: Popiersie w prawo, ΑΥ ΚAI Λ CΕΠ CΕΟΥΗΡΟC; Rw: Góra Argaios, ΜΗΤΡΟ ΚΑΙCΑΡ ΝΕΟ, u dołu data ΕΤIZ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 2.69 g, patyna, rzadki

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 213

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  115 zł
4)  80 zł
5)  65 zł
6)  60 zł