Cesarstwo Rzymskie, denar, 193

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 20:43:20
148002
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Pertynaks 193, denar, 193, Aleksandria, Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP CAES P HELV PERTIN AVG; Rw: Bogini Ops siedząca na tronie w lewo, trzymająca kłosy zboża, OPI DIVIN TR P COS II
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.80 g, bardzo rzadki, patyna
Literatura: RIC 8a

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 363

1)  2 100 zł