Cesarstwo Rzymskie, denar, 69

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Cesarstwo Rzymskie, denar, 69

Cesarstwo Rzymskie, denar, 69

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 20:41:00
148001
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Witeliusz 69, denar, 69, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, A VITELLIVS GERMANICVS IMP; Rw: Dwie uściśnięte dłonie, FIDES EXERCITVM
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.06 g, patyna
Literatura: RIC 67

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 780 zł
Cena szacunkowa: 1 300 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 133

1)  780 zł