Republika Rzymska, denar, 108-107 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 30-10-2017 18:00
Zakończenie: 09-11-2017 20:38:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 20:38:00
147992
Opis: Republika Rzymska - M. Herennius M. f. 108-107 pne, denar, 108-107 pne, Rzym, Aw: Głowa Pietas w prawo, za nią PIETAS; Rw: Jeden z braci katańskich uciekający ze swym ojcem na rękach, poniżej znak kontrolny Q, za nim M HERENNI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.96 g, patyna
Literatura: Crawford 308/1b

Cena wywoławcza: 520 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 114