Republika Rzymska, denar, 121 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 20:37:40
147991
Opis: Republika Rzymska - Cn. Papirius Carbo 121 pne, denar, 121 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w prawo, za nią znak menniczy; Rw: Jowisz w kwadrydze w prawo, poniżej CARB, w odcinku ROMA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.93 g, patyna
Literatura: Crawford 279/1

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 330 zł
Cena szacunkowa: 550 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 83

1)  370 zł
2)  360 zł