Republika Rzymska, denar, 138 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 20:36:20
147987
Opis: Republika Rzymska - C. Renius 138 pne, denar, 138 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w prawo, za nią znak X; Rw: Junona z berłem i batem, w bidze w prawo, u dołu C RENI, w odcinku ROMA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.79 g, ładna patyna
Literatura: Crawford 231/1

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 390 zł
Cena szacunkowa: 650 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 269

1)  400 zł
2)  390 zł