Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo follisa z IV w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 30-10-2017 18:00
Zakończenie: 09-11-2017 20:49:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 20:49:40
139592
Opis: Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo follisa z IV w., Aw: Popiersie cesarza w hełmie w prawo, wokoło pseudolegenda; Rw: Dwie Wiktorie trzymające tarczę ponad ołtarzem, wokoło pseudolegenda, w odcinku TE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 16 mm, 1.93 g, rzadki, ciekawe zbarbaryzowane popiersie i Wiktorie, niska waga wskazuje na dość późne wykonanie, zielona patyna

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 89