Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo follisa z IV w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 20:49:20
139591
Opis: Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo follisa z IV w., Aw: Popiersie cesarza w hełmie w prawo, wokoło pseudolegenda; Rw: Dwie Wiktorie trzymające tarczę z inskrypcją ponad ołtarzem, wokoło pseudolegenda, w odcinku ~A~
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 17 mm, 3.27 g, rzadki, ciekawe zbarbaryzowane popiersie i postacie Wiktorii, patyna

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 74

1)  60 zł