Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo follisa z IV w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 30-10-2017 18:00
Zakończenie: 09-11-2017 20:48:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 20:48:40
139589
Opis: Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo follisa z IV w., Aw: Popiersie cesarza w hełmie w prawo, wokoło pseudolegenda; Rw: Dwie Wiktorie trzymające tarczę z inskrypcją ponad ołtarzem, wokoło pseudolegenda, w odcinku DΔΔΔO
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 18 mm, 2.21 g, rzadki i ciekawy, patyna

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 120