Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo follisa z IV w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 09-11-2017 20:48:20
139588
Opis: Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo follisa z IV w., Aw: Popiersie cesarza w hełmie w lewo, wokoło pseudolegenda; Rw: Wiktoria trzymająca tarczę ponad ołtarzem, wokoło pseudolegenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 18 mm, 2.93 g, rzadki i ciekawy, duża barbaryzacja, patyna

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 126

1)  80 zł
2)  80 zł
3)  60 zł