Zakończenie: 26-10-2017 20:30 ÷ 22:20
Francja, 100 franków, 1987
204542
Marie Joseph de La Fayette | I/I- |
36 zł szac. 60 zł 262 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Kurlandia, medal z 1750 r. sygnowany MULLER wybity we Francji
147602
Aw: Popiersie księcia Kurlandii i marszałka Francji w lew... | II |
180 zł szac. 300 zł 415 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 46 pne
146398
| III+ |
820 zł szac. 1 300 zł 302 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, denar, X/XI w.
145984
Krzyż z kulkami w kątach / Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz | III/IV |
30 zł szac. 40 zł 94 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
145339
kapliczka / krzyż kawalerski | III- |
38 zł szac. 50 zł 207 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, denar, 983-1002
145379
Krzyż z literami O-D-D-O w kątach / Kapliczka z poziomymi... | III |
32 zł szac. 50 zł 130 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, denar, 1002-1024
145929
Popiersie króla na wprost / Napis ARGENTINA w formie krzy... | III- |
150 zł szac. 200 zł 104 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, trojak, 1581
147349
herb Leliwa pod głową króla | II-/III+ |
250 zł szac. 300 zł 293 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, trojak, 1583
147713
większe popiersie króla, na awersie herb Leliwa, końcówki... | II- |
185 zł szac. 300 zł 175 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, trojak, 1584
147714
u dołu rewersu listki, kropki jak interpunkcja na awersie | III |
165 zł szac. 200 zł 176 wyświetleń |
2 | zakończona |