Zakończenie: 09-03-2017 20:30 ÷ 22:42
I wojna światowa 1914-1918, odznaka patriotyczna NKN "Konstytucja 3 Maja 1914 / 1791 / 1916"
137459
odznaka jednostronna w kształcie ryngrafu wydana przez De... | III+ |
165 zł szac. 100 zł 485 wyświetleń |
6 | zakończona | |
I wojna światowa 1914-1918, broszka patriotyczna z wizerunkiem Tadeusza Kościuszki, 1917
137449
| III |
270 zł szac. 100 zł 411 wyświetleń |
6 | zakończona | |
I wojna światowa 1914-1918, odznaka pamiątkowa NKN Rocznica Konstytucji 3 Maja "3.V.1917"
137452
odznaka jednostronna w kształcie broszy zwieńczona koroną... | II |
270 zł szac. 150 zł 422 wyświetleń |
6 | zakończona | |
I wojna światowa 1914-1918, medalion patriotyczny
137444
dwuczęściowy, jednostronny, w kształcie wisiorka u dołu w... | I- |
820 zł szac. 250 zł 398 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, krzyż oficerski Orderu Odrodzenia Polski IV klasa
137774
oryginalne pudełko | II |
620 zł szac. 200 zł 2227 wyświetleń |
6 | zakończona | |
I wojna światowa 1914-1918, złota odznaka patriotyczna NKN
137440
odznaka jednostronna w kształcie broszy z orzełkiem z cza... | III+ |
230 zł szac. 150 zł 296 wyświetleń |
7 | zakończona | |
I wojna światowa 1914-1918, orzełek legionowy na czapkę
137461
| II |
540 zł szac. 150 zł 1584 wyświetleń |
7 | zakończona | |
I wojna światowa 1914-1918, medalion z podobizną brygadiera Piułsudskiego
137617
wydany przez Centralne Biuro Wydawnictw NKN, jednostronny... | III |
300 zł szac. 50 zł 299 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Krzyż harcerski
137457
wybity w latach 40-tych, na stronie odwrotnej numer 226 | III |
290 zł szac. 50 zł 846 wyświetleń |
8 | zakończona | |
II Rzeczpospolita 1918-1939, Krzyż harcerski żeński, 1915-1916
137458
na stronie odwrotnej numer E 494 i sygnatura wytwórcy J. ... | III+ |
370 zł szac. 100 zł 1646 wyświetleń |
9 | zakończona |