II Rzeczpospolita 1918-1939, Krzyż harcerski żeński, 1915-1916

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 22:40:20
137458
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, Krzyż harcerski żeński, 1915-1916, na stronie odwrotnej numer E 494 i sygnatura wytwórcy J. CHYLIŃSKI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal oksydowany, mocowanie na uszka, bardzo rzadki
Literatura: T. Sikorski typ 16

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1623

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  320 zł
5)  210 zł
6)  180 zł
7)  145 zł
8)  65 zł
9)  60 zł