I wojna światowa 1914-1918, medalion z podobizną brygadiera Piułsudskiego

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 09-03-2017 22:31:00
137617
Opis: I wojna światowa 1914-1918, medalion z podobizną brygadiera Piułsudskiego, wydany przez Centralne Biuro Wydawnictw NKN, jednostronny, mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana E.M.Unger
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 301

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  240 zł
4)  220 zł
5)  130 zł
6)  55 zł
7)  34 zł
8)  32 zł