Zakończenie: 29-12-2016 20:30 ÷ 22:55
Austria, żeton wybity z okazji wyboru Leopolda II na cesarza, 1790
134627
Aw: Insygnia i napis PIETATE ET CONCORDIA, Rw: Napis LEOP... | II |
310 zł szac. 150 zł 353 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niderlandy hiszpańskie, patagon, bez daty
201972
| II- |
300 zł szac. 300 zł 376 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1661
202001
| III/III+ |
360 zł szac. 200 zł 369 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1664
202010
| III |
1 050 zł szac. 250 zł 673 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niderlandy hiszpańskie, 1/2 patagona, 1655
201962
| III |
160 zł szac. 100 zł 315 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1680
202021
| III/III+ |
300 zł szac. 200 zł 265 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niderlandy, talar 60-groszowy (Arendsdaalder van 60 groot), 1618
202042
| III+ |
540 zł szac. 400 zł 537 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niderlandy, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1690
202040
| III+ |
340 zł szac. 250 zł 343 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1886
133711
| I/I- |
300 zł szac. 250 zł 239 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Indie, złoty fanam, XVIII-XIX w.
134241
| I |
130 zł szac. 100 zł 521 wyświetleń |
8 | zakończona |