Austria, żeton wybity z okazji wyboru Leopolda II na cesarza, 1790

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 29-12-2016 22:24:00
134627
Opis: Austria - Leopold II 1790-1792, żeton wybity z okazji wyboru Leopolda II na cesarza, 1790, Aw: Insygnia i napis PIETATE ET CONCORDIA, Rw: Napis LEOPOLDVS II HVNG ET BOH REX ARCH AVST M D HETR ELECTVS REX ROMANORVM CORONATVS FRANCOFVRTI IX OCT MDCCXC
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.38 g
Literatura: J.u.F. 935, Förschner 392

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 343

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  250 zł
4)  240 zł
5)  190 zł
6)  140 zł
7)  95 zł