Niderlandy, talar (Leicesterrijksdaalder), 1596

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 29-12-2016 22:39:00
202037
Opis: Niderlandy - Geldria, talar (Leicesterrijksdaalder), 1596
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, bardzo rzadki
Literatura: Verk. 7.4, Delmonte 899 (R2) Purmer Ge69, Dav. 8830

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1008

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  1 150 zł
4)  1 100 zł
5)  1 000 zł
6)  880 zł
7)  840 zł
8)  560 zł
9)  390 zł
10)  330 zł