Zakończenie: 28-07-2016 20:30 ÷ 22:34
Niemcy, medal chrzcielny z XVIII w.
128615
Aw: Trzy drzewa laurowe rosnące w donicach (jedno starsze... | III+ |
— start 75 zł 266 wyświetleń |
0 | zakończona | |
128616
Aw: Trzy drzewa laurowe rosnące w donicach (jedno starsze... | I- |
120 zł szac. 200 zł 258 wyświetleń |
1 | zakończona | |
do XVIII wieku, medal sygnowany autorstwa Friedricha Loosa wybity w 1789 r. ofiarowany królowi przez posła pruskiego Luchesiniego dla up
128617
Aw: Pomnik króla Jana III w Łazienkach (Sobieski na koniu... | III |
800 zł szac. 1 200 zł 236 wyświetleń |
2 | zakończona |