Zakończenie: 28-07-2016 20:30 ÷ 22:34
Niemcy, medal pamiątkowy z życzeniami szczęścia, autorstwa C. J. Krügera Jun., bez daty (ok. 1840 r)
128607
Aw: Minerwa wskazująca dziecku drogę do świątyni, EINER G... | III |
— start 150 zł 287 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal autorstwa P. F. Stockmara z 1769 roku wybity z okazji złożenia hołdu przez miasto Freiberg
128606
Aw: Popiersie w prawo, FRIDER AVG P F P P; Rw: Fides lub ... | III+ |
— start 300 zł 281 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Szwecja, Replika złotego medalu olimpijskiego sygnowanego E. Lindberg z Olimpiady w..
128491
Replika złotego medalu olimpijskiego sygnowanego E. Lindb... | I |
50 zł szac. 80 zł 503 wyświetleń |
2 | zakończona |