Niemcy, medal chrzcielny z XVIII w.

Rozpoczęcie: 18-07-2016 18:00
Zakończenie: 28-07-2016 22:23:28

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 22:23:28
128615
Opis: Niemcy, medal chrzcielny z XVIII w., Aw: Trzy drzewa laurowe rosnące w donicach (jedno starsze i dwa młode), w odcinku WOL DEM DER FREUD AN SEINEN KINDERN ERLEBT; Rw: Tablica z inskypcją DU SOLT DEINEN UATER UND DEINE MUTTER EHREN / AUF DAS DIRS WOL GEHE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26 mm, 6.25 g, cyzelowane tło

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 272