Zakończenie: 28-07-2016 20:30 ÷ 22:34
Polska, medalik Warszawskiego Towarzystwa Pływaków, 1897
128438
Aw: Wieniec i napis Z DYSTANS 1.7.97, Rw: Syrenka i napis... | III |
60 zł szac. 100 zł 208 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Szwecja, Replika złotego medalu olimpijskiego sygnowanego E. Lindberg z Olimpiady w..
128491
Replika złotego medalu olimpijskiego sygnowanego E. Lindb... | I |
50 zł szac. 80 zł 501 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal Józef Piłsudski - Naczelnik Państwa, 1986
128448
wydany przez PTAiN | I |
46 zł szac. 10 zł 2083 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal X rocznica pontyfikatu - Jan Paweł II 1988
128446
wydany przez PTAiN w Szczecinie | I |
26 zł szac. 20 zł 576 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal Maria Dąbrowska, 1987
128447
wydany przez PTAiN w Kaliszu | I |
12 zł szac. 10 zł 441 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal autorstwa P. F. Stockmara z 1769 roku wybity z okazji złożenia hołdu przez miasto Freiberg
128606
Aw: Popiersie w prawo, FRIDER AVG P F P P; Rw: Fides lub ... | III+ |
— start 300 zł 281 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal chrzcielny z XVIII w.
128615
Aw: Trzy drzewa laurowe rosnące w donicach (jedno starsze... | III+ |
— start 75 zł 266 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal pamiątkowy z życzeniami szczęścia, autorstwa C. J. Krügera Jun., bez daty (ok. 1840 r)
128607
Aw: Minerwa wskazująca dziecku drogę do świątyni, EINER G... | III |
— start 150 zł 287 wyświetleń |
0 | zakończona | |
do XVIII wieku, medal autorstwa J. Maugera wybity z okazji przyjazdu do Polski przyszłej żony Władysława IV Ludwiki Marii Gonzagi, 1645
128605
Aw: Popiersie króla Ludwika XIV w prawo, wokoło LUDOVICUS... | II |
— start 120 zł 739 wyświetleń |
0 | zakończona |