Zakończenie: 28-07-2016 20:30 ÷ 22:34
Niemcy, medal moralizatorski bez daty (1797) autorstwa Johanna Veit Dölla (powstały w firmie medalierskiej Daniela Fryderyka Loo
128610
Aw: Bocian pijący wodę z dzbana, obok którego skradający ... | III+ |
75 zł szac. 120 zł 292 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Włochy, medal z 1771 roku wybity z okazji zaślubin Ferdynanda z Marią Beatryczą d'Este
128613
Aw: Popiersia małżonków w prawo, FERDINAND A A M BEATRIX ... | II |
75 zł szac. 120 zł 323 wyświetleń |
1 | zakończona | |
128611
Aw: Lis stojący pod drzewem oplecionym przez winorośl, w ... | II |
90 zł szac. 150 zł 252 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, medal zaślubinowy z XVIII w.
128612
Aw: Zaślubiona para podająca sobie dłonie nad płonącym oł... | III+ |
90 zł szac. 150 zł 278 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, medal chrzcielny z XVIII w.
128616
Aw: Trzy drzewa laurowe rosnące w donicach (jedno starsze... | I- |
120 zł szac. 200 zł 258 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Teodor Morawski
128490
medal nieznanego autora ofiarowany znakomitemu historykow... | II |
150 zł szac. 250 zł 370 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, medal "przyjaźni", niesygnowany wybity ok. 1800 roku
128608
Aw: Stojąca postać w stroju antycznym, wsparta na kolumni... | III+ |
170 zł szac. 250 zł 356 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Śląsk, medal zaślubinowy z początku XVIII wieku, niesygnowany
128609
Aw: Promieniejące Oko Opatrzności, niżej dwa gorejące ser... | I- |
410 zł szac. 400 zł 337 wyświetleń |
3 | zakończona | |
do XVIII wieku, medal sygnowany autorstwa Friedricha Loosa wybity w 1789 r. ofiarowany królowi przez posła pruskiego Luchesiniego dla up
128617
Aw: Pomnik króla Jana III w Łazienkach (Sobieski na koniu... | III |
800 zł szac. 1 200 zł 236 wyświetleń |
2 | zakończona |