Polska, Teodor Morawski

Polska, Teodor Morawski

Polska, Teodor Morawski

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 22:25:23
128490
Opis: Polska - XIX wiek, Teodor Morawski, medal nieznanego autora ofiarowany znakomitemu historykowi przez Towarzystwo Literackie w Paryżu 1873 r., Aw: Otwarta księga, u dołu gałązki laurowe i napis u góry DZIEJE NARODU POLSKIEGO, Rw: Napis poziomy w wieńcu laurowym CIVI INTEGERRIMO RERVM POLONIARVM i data MDCCCLXXIII
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź 57 mm 76.24 g, na boku punca CUIVRE, patyna
Literatura: H-Cz. 8110

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 370

1)  150 zł