Zakończenie: 21-07-2016 20:30 ÷ 22:30
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Niemcy, denar krzyżowy z XI w.
118356
Aw: Krzyż z kółkami w kątach, Rw: Krzyż kawalerski | III |
60 zł szac. 100 zł 161 wyświetleń |
1 | zakończona | |
118362
Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż kawalerski | III |
— start 60 zł 446 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 1944
118921
w klauzuli OBOWIĄZKOWYM, seria ХВ 040617 | V |
36 zł szac. 30 zł 454 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 1944
118968
w klauzuli OBOWIĄZKOWE, seria МВ 147173 | IV/V |
24 zł szac. 35 zł 405 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medalik talizman - dla biorących ślub,
120203
sygnowany PETIT F. Aw: Para przy ołtarzu przysięgająca so... | II- |
230 zł szac. 100 zł 729 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Watykan, medal Paweł VI Pontifex Maximus
120206
Aw: Herb papieski i napis PAVLVS VI PONT MAX, Rw: Św Piotr. | II |
36 zł szac. 60 zł 841 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, odznaka - nagroda z zawodów myśliwskich
120208
na odwrocie bez dedykacji. | II |
55 zł szac. 80 zł 784 wyświetleń |
2 | zakończona | |
dawny zabór rosyjski, zestaw: 50 kopiejek, 1 rubel i 5 rubli, 13.03.1915
123524
| III/V |
38 zł szac. 30 zł 302 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 500 złotych, 1.03.1940
123794
seria B, numeracja 0637695 | I/I- |
120 zł szac. 200 zł 420 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, kwartnik
124218
Aw: Tarcza wielkiego mistrza i napis w otoku, Rw: Krzyż ł... | III |
65 zł szac. 100 zł 249 wyświetleń |
2 | zakończona |