Zakończenie: 28-04-2016 20:30 ÷ 22:44
Pomorze, wit, 1655
123966
| III- |
65 zł szac. 70 zł 119 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1537
124357
końcówka napisu PRVSS | III+ |
95 zł szac. 60 zł 180 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1623
124533
bez znaku mennicy na końcu napisu otokowego | II-/III+ |
260 zł szac. 250 zł 180 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Śląsk, 3 krajcary, 1631 HR
124298
data 631 | II |
32 zł szac. 50 zł 829 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, szóstak, 1681 HS
124312
| III |
34 zł szac. 50 zł 527 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, 16 szylingów, 1752
124451
| III+ |
130 zł szac. 200 zł 343 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, 5 kopiejek, 1773 KM
200677
| III- |
95 zł szac. 150 zł 496 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, 3 kopiejki srebrem, 1843/E.M.
124640
| II-/III+ |
105 zł szac. 100 zł 404 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal wdzięczności miastu Witten, 1895
200675
sygnowany W. Mayer, Stuttgart Aw: Tarcza miejska miasta, ... | II- |
200 zł szac. 250 zł 519 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 1 marka polska, 23.08.1919
98351
seria I-AP, numeracja 106483 | I |
50 zł szac. 50 zł 404 wyświetleń |
3 | zakończona |