Zakończenie: 21-01-2016 20:30 ÷ 21:55
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 2 dolary, 1953 C
121533
seria A, numeracja 77819274 A, czerwona pieczęć, podpisy:... | I |
190 zł szac. 40 zł 1613 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, 20 marek, 1914
121527
moneta w pudełku NGC z notą MS 64 | I/I- |
2 200 zł szac. 2 000 zł 547 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1924 "róg i pochodnia"
121195
Popiersie kobiety z kłosami. | III/III+ |
175 zł szac. 200 zł 302 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1925
121200
Popiersie kobiety z kłosami. | III/III- |
190 zł szac. 150 zł 354 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 5 złotych, 1938
121455
Józef Piłsudski. | II- |
145 zł szac. 125 zł 220 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1933
121189
Jan III Sobieski - 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej | III+ |
220 zł szac. 200 zł 206 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1973
89771
/zboże i wieżowiec/ - PRÓBA. | I |
85 zł szac. 50 zł 208 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Rosja, 5 kopiejek, 1888 АГ
89777
| I/I- |
105 zł szac. 75 zł 437 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Odznaka pamiątkowa Szkoły Uzbrojenia - Warszawa
121475
odznaka dwuczęściowa, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk | III- |
430 zł szac. 300 zł 1221 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, odznaka absolwencka Szkoły Podchorążych Piechoty - Ostrów Mazowiecki
121476
jednoczęściowa, na stronie głównej inicjały grawera JM, n... | II+ |
320 zł szac. 300 zł 2272 wyświetleń |
8 | zakończona |