Polska, Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski III klasa

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2016 21:53:34
121496
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski III klasa
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 57 x 57 mm, emalia, wstążka

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 3471

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  500 zł
4)  380 zł
5)  320 zł
6)  310 zł
7)  190 zł
8)  185 zł
9)  180 zł