Zakończenie: 21-01-2016 20:30 ÷ 21:55
Polska, Żołnierska odznaka pamiątkowa 5 Batalionu Pancernego - Kraków
121479
odznaka dwuczęściowa, nakrętka sygnowana Fr. Malina Kraków | II+ |
450 zł szac. 400 zł 784 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Odznaka pamiątkowa Szkoły Uzbrojenia - Warszawa
121475
odznaka dwuczęściowa, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk | III- |
430 zł szac. 300 zł 1155 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, odznaka pamiątkowa Żandarmerii Polowej wzór 3
121483
odznaka jednoczęściowa z centralnie umocowaną nitem, lite... | III |
400 zł szac. 600 zł 1549 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, odznaka pamiątkowa Frontu Litewsko Białoruskiego 1920
121471
odznaka dwuczęściowa, bita z głęboką kontrą, nakrętka nie... | II |
340 zł szac. 400 zł 1464 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Krzyż Pamiątkowy Monte Cassino
121498
na stronie odwrotnej numer 49614 | I |
340 zł szac. 150 zł 574 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, odznaka absolwencka Szkoły Podchorążych Piechoty - Ostrów Mazowiecki
121476
jednoczęściowa, na stronie głównej inicjały grawera JM, n... | II+ |
320 zł szac. 300 zł 2207 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Krzyż Obrony Lwowa 1919
121472
odznaka jednoczęściowa, na stronie odwrotnej numer napisa... | II |
310 zł szac. 500 zł 1796 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Odeznaka pamiątkowa Związku Byłych Uczestników Powstań Narodowych
121489
odznaka dwuczęściowa | II |
310 zł szac. 400 zł 780 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Krzyż Żołnierzy Polskich z Ameryki 1920
121473
odznaka jednoczęściowa bita z głęboką kontrą | II |
300 zł szac. 500 zł 974 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Podoficerska odznaka pamiątkowa 59 Pułku Piechoty Wielkopolskiej - Inowrocław
121477
odznaka jednoczęściowa, bez numeru i bez kontry na stroni... | II |
300 zł szac. 500 zł 1577 wyświetleń |
1 | zakończona |