Polska, Odznaka pamiątkowa Straży Granicznej

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2016 21:48:12
121482
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Odznaka pamiątkowa Straży Granicznej, odznaka dwuczęściowa, bita z kontrą, nakrętka sygnowana Stanisław Reising
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak, resztki srebrzenia, 51 x 33 mm, emalia nieco popękana
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 392

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1647

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  800 zł
4)  350 zł
5)  330 zł
6)  310 zł