Prusy Książęce 1525-1657, trojak, 1541
Cena wylicytowana: 410 zł
119331
| Opis: |
Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, trojak, 1541, Królewiec, długa broda księcia, na awersie końcówka napisu PRVSS |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger Pr.41.2.a (R) |
Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 535
1) 410 zł
2) 400 zł
3) 300 zł
| min |