Cesarstwo Rzymskie, as, 173
Cesarstwo Rzymskie, as, 173
Cena wylicytowana: 170 zł
119023
| Opis: |
Cesarstwo Rzymskie - Marek Aureliusz 161-180, as, 173, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, M ANTONINVS AVG TR P XXVII, Rw: Securitas stojąca w prawo, trzymająca wieniec i gałązkę palmową, SECVRITAS PVBLICA IMP VI COS III |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
brąz 11.02 g, zielona patyna |
RIC 1083 |
Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 1046
1) 170 zł
2) 165 zł
3) 155 zł
4) 145 zł
| min |