Polska, 2 kopiejki, 1863
Polska, 2 kopiejki, 1863
Cena wylicytowana: 125 zł
119209
| Opis: |
Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, 2 kopiejki, 1863, Warszawa |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Plage 494, Bitkin 472 |
Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 598
1) 125 zł
2) 120 zł
| min |