Polska, 1/2 grosza, 1767 G
Zakończenie: 12-11-2015 22:26:55
Polska, 1/2 grosza, 1767 G
119213
| Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, 1/2 grosza, 1767 G, Kraków |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
| Literatura: | Plage 12 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 1842