Polska, trojak, 1767
Polska, trojak, 1767
Cena wylicytowana: 34 zł
119211
| Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1767, Warszawa |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger WA.67.1.a |
Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 632
1) 34 zł
2) 32 zł
3) 30 zł
| min |