Polska, złotówka, 1766 FS
Zakończenie: 12-11-2015 22:25:23
Polska, złotówka, 1766 FS
119326
| Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, złotówka, 1766 FS, Warszawa |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Plage 273 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 487