Polska, talar, 1763
Polska, talar, 1763
Cena wylicytowana: 1 250 zł
119348
| Opis: |
Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, talar, 1763, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, poniżej FWoF i napis wokoło |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 27.74 g |
Kahnt 541 b -bez sygnatury pod popiersiem króla; Schnee 1047, Dav. 2676 |
Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 457
1) 1 250 zł
2) 1 200 zł
3) 860 zł
4) 740 zł
5) 720 zł
6) 680 zł
7) 640 zł
| min |