Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1277-1287
Zakończenie: 12-11-2015 22:06:36
119429
| Opis: | Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1277-1287, Krzyż na arkadzie, po bokach pojedyncze kulki, pod nią gwiazda |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 17 mm, 0.28 g, patyna |
| Literatura: | BRP Prusy T5.2, Waschinski 28a |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 159