Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1267-1278
Cena wylicytowana: 330 zł
119428
| Opis: |
Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1267-1278, Arkady, w nich krzyże, u góry kulka |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 16-17 mm, 0.17 g, patyna |
BRP Prusy T4.2, Wieleń 31 |
Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 205
1) 330 zł
2) 320 zł
| min |