Bizancjum, follis, rok 21
Bizancjum, follis, rok 21
Cena wylicytowana: 65 zł
119021
| Opis: |
Bizancjum - Justynian I 527-565, follis, rok 21, Antiochia, Aw: Popiersie na wprost, D N IVSTINIANVS P P AVG, Rw: Litera M, po bokach ANNO XXI, oficyna Γ, w odcinku 9НЧП |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
brąz 18.64 g, patyna |
Sear 220, MIB 145 |
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 218
1) 65 zł
2) 60 zł
3) 50 zł
| min |