Bizancjum, decanummium
Bizancjum, decanummium
Cena wylicytowana: 38 zł
119048
| Opis: |
Bizancjum - Justyn I 518-527, decanummium, Nikomedia, Aw: Popiersie w prawo, Rw: Litera I, pod nią NIK |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
brąz 2.60 g, zielona patyna |
Sear 91A |
Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 293
1) 38 zł
2) 36 zł
| min |