Cesarstwo Rzymskie, follis, 364-367
Zakończenie: 12-11-2015 21:58:10
119027
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Walentynian I 364-375, follis, 364-367, Siscia, Aw: Popiersie w prawo, D N VALENTINIANVS P F AVG, Rw: Wiktoria krocząca w lewo, trzymająca wieniec, SECVRITAS REI PVBLICAE, w odcinku .ΔSISC |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 2.63 g, zielona patyna |
| Literatura: | RIC 15a |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 303