Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 271-272
Zakończenie: 12-11-2015 21:55:06
119016
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Aurelian 270-275, antoninian bilonowy, 271-272, Cyzicus, Aw: Popiersie w prawo, IMP AVRELIANVS AVG, Rw: Cesarz i Concordia uściskujący dłonie, CONCORDIA MILIT, w odcinku *C* |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 3.93 g, zielona patyna |
| Literatura: | RIC 343 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 190