Cesarstwo Rzymskie, sestercja, ok. 141
Cena wylicytowana: 170 zł
119035
| Opis: |
Cesarstwo Rzymskie - Faustyna I 138-141 (żona Antonina Piusa), sestercja, ok. 141, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, DIVA FAVSTINA, Rw: Ceres trzymająca kłosy zboża i pochodnię, stojąca w lewo, AVGVSTA |
| Stan zachowania: |
IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: |
brąz 22.62 g, patyna |
RIC 1116 |
Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 224
1) 170 zł
2) 170 zł
3) 150 zł
4) 145 zł
5) 115 zł
| min |