Cesarstwo Rzymskie, sestercja, ok. 141

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2015 21:52:25
119035
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Faustyna I 138-141 (żona Antonina Piusa), sestercja, ok. 141, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, DIVA FAVSTINA, Rw: Ceres trzymająca kłosy zboża i pochodnię, stojąca w lewo, AVGVSTA
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz 22.62 g, patyna
Literatura: RIC 1116

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 224

1)  170 zł
2)  170 zł
3)  150 zł
4)  145 zł
5)  115 zł