Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 153
Zakończenie: 12-11-2015 21:51:16
119036
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Antoniusz Pius 138-161, sestercja, 153, Rzym, Aw: Głowa w prawo, ANTONINVS AVG PIVS P P TR P XVI, Rw: Salus stojąca na wprost, trzymająca berło i karmiąca z patery węża owiniętego wokół ołtarza, SALVS [AVG COS] IIII |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 25.79 g, zielona patyna |
| Literatura: | RIC 906 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 257