Polska, 20 marek polskich, 17.05.1919
Cena wylicytowana: 780 zł
119218
| Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje przed reformą Grabskiego, 20 marek polskich, 17.05.1919, seria IA 109396, ukośny czerwony nadruk WZÓR |
| Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ubytki papieru górnych rogów wskutek usuniętych podlepek, dziurka po szpilce |
Lucow 332 (R5) - ale nie notuje tej serii, Miłczak'05 - patrz 21, Miłczak'12 21Wb |
Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 167
1) 780 zł
2) 760 zł
3) 720 zł
4) 680 zł
5) 560 zł
6) 520 zł
| min |