Polska, medal Wystawa Higieniczna w Warszawie, 1926
Zakończenie: 17-09-2015 22:10:25
117168
Opis: | Polska - II RP 1918-1939, medal Wystawa Higieniczna w Warszawie, 1926, niesygnowany, jednostronny z uszkiem, Pawilon wystawowy otoczony wieńcem i napis wokoło WYSTAWA SPOŻYWCZO-HYGJENICZNA W WARSZAWIE 1926 |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 25 mm |
Literatura: | Strzałkowski 554 (RR) |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 201