Polska, medal Wystawa Higieniczna w Warszawie, 1926

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:10:25
117168
Opis: Polska - II RP 1918-1939, medal Wystawa Higieniczna w Warszawie, 1926, niesygnowany, jednostronny z uszkiem, Pawilon wystawowy otoczony wieńcem i napis wokoło WYSTAWA SPOŻYWCZO-HYGJENICZNA W WARSZAWIE 1926
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 25 mm
Literatura: Strzałkowski 554 (RR)

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 201

1)  30 zł