Polska, kopia bardzo rzadkiego medalu nagrodowego Za Hodowlę Gołębi Pocztowych (1925)

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:09:35
117026
Opis: Polska - II RP 1918-1939, kopia bardzo rzadkiego medalu nagrodowego Za Hodowlę Gołębi Pocztowych (1925), Aw: Orzeł państwowy, niżej napis MINISTERSTWO SPRAW WOJSKOWYCH / za / HODOWLĘ GOŁĘBI POCZTOWYCH, niżej litera Ł, od której odchodzą cztery błyskawice i sygn. D - B (Dionizy Bojarunas), Rw: Gołąb w locie i napis ŁĄCZNOŚĆ-SIŁĄ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 70 mm
Literatura: Strzałkowski 531 (RR) (podaje, że wybito 320 sztuk)

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 666

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  30 zł