Polska, medal nagrodowy Wystawy Kucharsko Spożywczej, 1902

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:00:50
117442
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal nagrodowy Wystawy Kucharsko Spożywczej, 1902, sygnowany S.HLAWSKI, Aw: Tarcza herbowa Warszawy, wokoło napis w języku polskim i rosyjskim WARSZAWS. WYSTAWA KUCHARSKO SPOŻ., Rw: Produkty spożywcze, poniżej data 1902 i wygrawerowany napis Wacław Przedpełski
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 50 mm
Literatura: Strzałkowski 26 (R)

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 929

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  185 zł
4)  160 zł
5)  120 zł